Przedstawię Ci opinie o Betfair, czyli najpopularniejszej giełdzie zakładów sportowych.

Być może giełda Betfair nie jest jeszcze najpopularniejszym miejscem w Polsce gdzie zarabia się pieniądze na zakładach sportowych, ale jestem przekonany, że z każdego roku na rok, klientów Betfair w Polsce będzie przybywać. To po prostu unikatowy sposób gry, całkowicie odmienny od zakładów sportowych, ale o tym mam nadzieję, że zdajesz już sobie sprawę. Jeśli nie to sprawdź na czym polega trading na Betfair.

Opinii o Betfair jest bardzo dużo i wszystkie pozytywne. Bardziej od powielania pochwał, chciałbym się skupić na tych opiniach, które pokazują zalety Betfair. Najlepiej jeśli zacznę od swojej opiini.

"Betfair to giełda, na której mogę zarobić pieniądze bez względu na wynik, zanim jeszcze mecz się rozpocznie."

Długo można by pisać o Betfair, ale powyższa opinia jest esencją giełdy sportowej. Pewny zarobek? Przed pierwszym gwizdkiem sędziego? Każdy o czymś takim marzy.

Opinie o giełdzie Betfair

Znane mi opinie o giełdzie Betfair również potwierdzają moje słowa:

"Na giełdzie Betfair cenie sobie bardzo wysokie kursy oraz możliwość zamknięcia rynku z zyskiem, kiedy dobrze przewidziałem przebieg spotkania."

Inna opinia o Betfair wskazuje na różnice pomiędzy giełdą a zwykłymi bukmacherami:


"Długo nie potrafiłem znaleźć sposobu jak zarabiać na zakładach sportowych. Wtedy odkryłem Betfair i moje życie się zmieniło."

Kolejna opinia o Betfair wskazuje jak wielką zaletą jest zakład LAY.


"Nigdzie indziej nie mogę grać takich zakładów. Chcę postawić, że wynik 2:1 się nie zdarzy i Betfair mi to umożliwia!"

Opinie o Betfair można by cytować bez końca i z każdą kolejną, bylibyśmy przekonani do tego, że to świetne miejsce. Nie ma w tym krzty przesady, bo jak pokazują statystyki zdecydowana większość osób, które zarabia na zakładach sportowych, inwestuje swoje pieniądze właśnie na giełdzie Betfair.

Dziś bardzo trudno jest sobie wyobrazić życie profesjonalistów bez Betfair. Ta giełda stała się miejscem, w którym wiele osób ziściło swoje marzenia o milionach zdobytych na obstawianiu zakładów sportowych.

Aby sprawdzić nieco więcej na ten temat, zapraszamy do przeczytania darmowego fragmentu książki "Sekrety Betfair".

E-book "Sekrety Betfair. Trading sportowy i dochodowe zakłady bukmacherskie.

Autor : Mateusz Macek

Wydanie : I, Rybnik 2015

Płatności obsługiwane są przez Transferuj.pl